Válaszra vár

beszakadt úttest, alámosott burkolat

FRISSÍTÉS: 2024.05.23.

Budapest Közút Zrt. Útfenntartási Főosztály válasza:
„A tárgyi meghibásodás a XIV. kerületi Önkormányzat területén található, amely nem tartozik a Társaságunk által üzemeltetett hálózathoz. A terület illetékes kezelője nyilvántartásunk szerint a XIV. kerületi Önkormányzat"

-----

1143 Ilka utca 35 szám előtt 2 m2 területen 20 cm mély beszakadt útburkolat látható, oldalról alámosott burkolat is felfedezhető.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Ilka u. 35

Hozzászólások

  • Járókelő Csilla elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Járókelő Csilla megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ra.

  • Járókelő Csilla megváltoztatta a bejelentés leírását "1143 Ilka utca 35 szám előtt 2 m2 területen 20 cm mély beszakadt útburkolat látható, oldalról alámosott burkolat is felfedezhető."-ról "FRISSÍTÉS: 2024.05.23. Budapest Közút Zrt. Útfenntartási Főosztály válasza: „A tárgyi meghibásodás a XIV. kerületi Önkormányzat területén található, amely nem tartozik a...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Cím!

    Mellékletben megküldjük a tárgyban szereplő bejelentésre írt tájékoztatásunkat melyet elektronikus aláírással láttunk el.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útfenntartási Főosztály
    e-...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • H B L megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Lajos Tolnay bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Úthiba sorozat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Vóker János
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Zalán utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Mirtusz u. 22 Kátyúk

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szabó Sándor
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Mirtusz utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére