Válaszra vár

Tégla a járdán

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2024. 05. 31.

II. kerületi Városfejlesztő Zrt. hozzászólása:
"Az Árpád fejedelem útja fővárosi kezelésben lévő terület."

---------

Jelzett helyszínen egy tégla van a járdán.

Kérjük az Illetékest, hogy szállítsa el a téglát!

Pontos helyszín:
47.51503478936742, 19.039721654589364

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, 0201-Margit híd - Buda

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.

    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a bejelentésben szereplő téglát elszállították.

    Tisztelettel: Budapesti Közművek FKF Köztisztasági Divízió

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/145352/tegla-a-jardan/hivatal
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Fischer Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés illetékesét "II. kerületi Városfejlesztő Zrt."-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés leírását "Jelzett helyszínen egy tégla van a járdán. Kérjük az Illetékest, hogy szállítsa el a téglát! Pontos helyszín: 47.51503478936742, 19.039721654589364"-ról "FRISSÍTÉS: 2024. 05. 31. II. kerületi Városfejlesztő Zrt. hozzászólása: "Az Árpád fejedelem útja fővárosi kezelésben lévő terület." --------- Jelzett hel...

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Válaszadó a II. Kerület Önkormányzata részéről!
    Első sorban nagyon szeretnénk tudni, ki az, aki ilyen pongyola választ mer adni egy nyilvános közösségi portálon, egy fővárosi kerület nevében!
    ...
  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Admin!

    Mint közismert az Árpád fejedelem útja fővárosi kezelésben lévő terület...

    A másik, hogy ez a bejelentés tényleg komolytalan már.

    De nagyon szívesen elmegy valamelyik kolléga és elv...
  • Kende Jordan hozzászólt a bejelentéshez.

    Tényleg képes voltál egy tégladarabot kairkákkal nyilakkal bejelenteni, ahelyett, hogy fogod és arréb teszed??
    Hogy egyeseknek mennyi idejük van nevetséges
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük észrevételét. Bejelentését rögzítettük és továbbítottuk. A bejelentésben foglalt probléma érdemi megoldásáig kérjük szíves türelmét.
  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Gábor Áron utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére