Megoldott

Kockakövek szanaszét

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2024.05.21.

Hozzászólás
„Ez a terület a Budai oldal szerintem! ”

-----

FRISSÍTÉS: 2024.05.16.

XIII.ker. válasza:
„a helyszínt és visszajelezte, hogy fővárosi terület, jelezték az FKF-nek.”

-----

Jelzett helyszínen indokolatlan kockakövek vannak a járdán (2 helyszín, egy szakaszon).

Kérjük az Illetékest, hogy szállítsa el a köveket!

Pontos helyszín:
47.514523475430124, 19.039997251552947

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Jászai Mari tér 6

Hozzászólások

  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink már nem találták a helyszínen a kockaköveket.

    Tisztelettel: Budapesti Közművek FKF Köztisztasági Divízió

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/145351/kockakovek-szanaszet/hivatal
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2024.05.16. XIII.ker. válasza: „a helyszínt és visszajelezte, hogy fővárosi terület, jelezték az FKF-nek.” ----- Jelzett helyszínen indokolatlan kockakövek vannak a járdán (2 helyszín, egy szakaszon). Kérjük az Illetékest, hogy szállítsa el a köveket! Pontos helyszín: 47.514523475430124, 19.03999725155294...

  • Sziszi No1 hozzászólt a bejelentéshez.

    Legalábbis a GPS koordináták szerin!
  • Sziszi No1 hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez a terület a Budai oldal szerintem!
  • H B L megváltoztatta a bejelentés leírását "Jelzett helyszínen indokolatlan kockakövek vannak a járdán (2 helyszín, egy szakaszon). Kérjük az Illetékest, hogy szállítsa el a köveket! Pontos helyszín: 47.514523475430124, 19.039997251552947"-ról "FRISSÍTÉS: 2024.05.16. XIII.ker. válasza: „a helyszínt és visszajelezte, hogy fővárosi terület, jelezték az FKF-nek.” --...

  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • H B L megváltoztatta a bejelentés helyét "Budapest, Margit híd, Jászai Mari tér 3, 1137 Magyarország (47.51452550, 19.04003840, 16)"-ról "Budapest, Jászai Mari tér 6, 1137 Magyarország (47.51398927, 19.04666882, 16)"-ra.

  • H B L megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIII. kerület Önkormányzata"-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Jelzése alapján a XIII. Kerületi Közszolgáltató Zrt. megvizsgálta a helyszínt és visszajelezte, hogy fővárosi terület, jelezték az FKF-nek.

    Köszönöm, hogy figyel lakókörnyezetére
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Ragad,csúszik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Albert utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Törmelékhegy a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    11 (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére