Megoldásra vár

Nem jól beállított közlekedési tükör

Anna-Vihar utca sarkán lévő közlekedési tükör nincsen jól beállítva. A gyalogosátkelőt lehet benne látni és nem az útkereszteződést. Jelenlegi helyzetében balesetveszélyes, mert belenézve szinte egyáltalán nem láthatók a keresztben közlekedő autók (a tükör alapján úgy tűnik, hogy szabad az út, pedig csak a tükörben nem látszódnak a közeledő autók).

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Anna u 18

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A KRESZ tükör helyreállítására a szükséges intézkedést megtettük, szíves türelmét kérjük a megvalósulásig.

    Üdvözlettel:
    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomt
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • H B L megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Porubcsánszki Katalin bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem látható a fától a tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Mária Terézia utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Lekopott zebra

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Forgó Tamás
    Illetékes: Budapest Közút
    Virágoskert utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Nem tud kikanyarodni

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: Budapest Közút
    Anna utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére