Válaszra vár

Választási plakátok a Rahó utcában

Anonim Járókelő

A Rahó utcában az ingatlanokhoz bevezető utak a 2566/21 helyrajzi számmal jelzett társasházi magánterületnek számítanak, ezért kérem, hogy az önkormányzati választások miatt kihelyezett plakátokat a jelöltek legyenek szívesek eltávolítani.
Amennyiben úgy gondolják, hogy a plakátok jogosan vannak kihelyezve, abban az esetben kérem az önkormányzatot, hogy az út kátyúit is szíveskedjen kijavítani, amit évek óta hiába kérnek a lakók, mert az önkormányzat mindig arra hivatkozik, hogy ez magánterület.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Rahó u. 2-8a

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Eltűntek a plakátok az oszlopokról. A kátyúk maradtak.
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére