Válaszra vár

Dunaparti tárgyak

FRISSÍTÉS: 2024.06.12.

Újbuda Önkormányzat válasza:
„A Duna folyó műtárgyán, gátján lévő tárgyak nem tartoznak az önkormányzat kezelésébe.”

-----

Frissítés:2024.05.23.
Duna-Ipoly Nemzeti Park válasza:
Igazgatóságunk a Budapest XI. Ker. Hunyadi János út 162 szám alatt található hulladék ügyében nem rendelkezik illetékességgel sem hatáskörrel. Javasoljuk, hogy forduljanak a területileg illetékes és hatáskörrel bíró hatósághoz valamint a terület vagyonkezelőjéhez.
________

Évek óta gazdátlanul itt maradtak az utcabútorok!
Elszállításukat kérem!
Előzmény: https://jarokelo.hu/120565

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Hunyadi János út 162

Hozzászólások

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: PVKH Körny.véd., Term.véd., Hull.gazd. és Bányafelügy. Főosztály

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "Frissítés:2024.05.23. Duna-Ipoly Nemzeti Park válasza: Igazgatóságunk a Budapest XI. Ker. Hunyadi János út 162 szám alatt található hulladék ügyében nem rendelkezik illetékességgel sem hatáskörrel. Javasoljuk, hogy forduljanak a területileg illetékes és hatáskörrel bíró hatósághoz valamint a terület vagyonkezelőjé...

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ról "PVKH Körny.véd., Term.véd., Hull.gazd. és Bányafelügy. Főosztály"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    A Duna folyó műtárgyán, gátján lévő tárgyak nem tartóznak az önkormányzat kezelésébe.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "FRissítés:2024.05.23. Duna Ipoly Nemzeti Nap válasza: A terület nem hozzájuk tartozik. ________ Évek óta gazdátlanul itt maradtak az utcabútorok! Elszállításukat kérem! Előzmény: https://jarokelo.hu/120565"-ról "Frissítés:2024.05.23. Duna-Ipoly Nemzeti Park válasza: Igazgatóságunk a Budapest XI. Ker. Hunyadi János út 1...

  • M. V. Klára elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés leírását "Évek óta gazdátlanul itt maradtak az utcabútorok! Elszállításukat kérem! Előzmény: https://jarokelo.hu/120565"-ról "FRissítés:2024.05.23. Duna Ipoly Nemzeti Nap válasza: A terület nem hozzájuk tartozik. ________ Évek óta gazdátlanul itt maradtak az utcabútorok! Elszállításukat kérem! Előzmény: https://jarokelo.hu/12...

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Duna-Ipoly Nemzeti Park"-ról "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Bardócz Csaba

    ügyvivő

    Járókelő Közhasznú Egyesület

    Tisztelt Bardócz Úr!

    Mellékelten megküldöm Igazgatóságunk válaszát a DINPI/2961-1/2024. ügyiratszámon, ügyintézője: Mocsári Vazul.

    Üdvözlettel:
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Duna-Ipoly Nemzeti Park

  • Sleepy Claus bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Erdőben szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: PVKH Körny.véd., Term.véd., Hull.gazd. és Bányafelügy. Főosztály
    XVII. utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Jókora faág

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Budafoki út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére