Megoldott

Jelzőlámpa

Tisztelt Járókelők!

Kb 2 hónapja volt egy áramszünet, azóta az Egressy út és Hungária krt jelzőlámpa más fázisban maradt, lehet éjszakai. Előbb vált pirosra mint az Egressy és Mexikói sarkon lévő lámpa, ezáltal az Egressy út feltorlódik. Eddig a tömegközlekedési járművek 6-7 percet késtek csúcsidőben, most 18-20percet és az Egressy térig is van, hogy visszatorlódik a sor. Kitolódott 1 órával is a dugó.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Egressy út 9

Hozzászólások

  • Fischer Péter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Budapest Közút visszajelzése alapján
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a XIV. ker. Hungária körút – Egressy út csomóponttal kapcsolatos bejelentését. Az Ön által tett bejelentés hatására kivizsgáltuk a jelzőlámpás csomópont működését, azonb
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Bóta Norbert bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elfordult táblák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Farkas József
    Illetékes: Budapest Közút
    Szentmihályi út (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elfordult táblák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Farkas József
    Illetékes: Budapest Közút
    Fogarasi út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére