Megoldott

Egy fedő hiányzik

Anonim Járókelő

A János utca 61-nél szerintem a Vízművek fedője hiányzik. Kérem pótolják. Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, János u. 63

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Szerkesztőség! Tisztelt Hibabejelentő!
    Köszönettel vettük a 145216 számú bejelentésüket, mellyel kapcsolatban tájékoztatjuk Önöket, hogy a bejelentésben jelzett helyen, a Budapest XX
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Visszajelzés alapján megoldott. Köszönjük!
  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    Pótolva.
  • R eni elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó sapka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Jókai Mór utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Törött zárófedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Jókai Mór utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Hiányzó elzárófedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Nagy Győri István utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére