Megoldott

Nem viszik el a szemetet

A Gellért szobor környékén minden kuka csurig van, a környék is szeméttel. Szégyen a külföldi turisták ezrei előtt!

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Döbrentei tér

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a Gellérthegyen található edények ürítését és környezetük takarítását rendszeresen végzik, erre bejelentését követően is s...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • R eni elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Kovács István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kuka a bokorban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ujlaki Emese
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Attila út (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemetes szegények

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Gyulai Pál utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Jókora faág

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Budafoki út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére