Megoldásra vár

Elhagyott rendszám nélküli roncs autó

sokadik elhagyott roncs autó

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Márton u. 27

Hozzászólások

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Közterület-felügyeleti Irodánk részére megküldött megkeresésére válaszolva mellékelten megküldöm XX/3280-4/2024 ügyszámú levelünket.

    Tisztelettel
    Szökrény Judit
    Adminisztrációs és...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencvárosi Közterület-felügyelet

  • Wágner Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott roncs autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Wágner Péter
    Illetékes: IX. kerület Ferencvárosi Közterület-felügyelet
    Gönczy Pál utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    elhagyott roncs autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Wágner Péter
    Illetékes: IX. kerület Ferencvárosi Közterület-felügyelet
    Mátyás utca (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére