Válaszra vár

Szemét

Anonim Járókelő

Lezárt nyilvános wc előtt gyűlik a szemét (Lásd fénykép)

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Damjanich u. 51

Hozzászólások

  • Kovacs Agnes hozzászólt a bejelentéshez.

    Most jelentettem be én is. Most mar Junius van. En azt sem ertem miert nincs használva miutan alig van nyilvanos ec Budapesten. Ez meg itt pusztul es meg takaritva sincs.
  • Szecskő Ildikó hozzászólt a bejelentéshez.

    Most akartam beküldeni ugyanezt. 2 évvel ezelőtt jeleztem, akkor kitakaríttatták, de a rendszeres takarítás nincs megoldva?
  • Sziszi No1 hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez inkább az FCSM hatásköre lenne!
    Vagy az Önkormányzaté.
  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Leszakadt szemetekuka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Király utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Szemetes köz wc

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Damjanich utca / Dózsa György út (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Undort keltő, bűzlő mocsok a Keletinél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Baross tér (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére