Megoldásra vár

Lejárt műszakis roncs

A Játék utcában a sportpálya mögötti parkolóban várja útja végét ez a fehér FAstra. Másfél éve nincs rajta műszaki. A közterület felügyelet jár erre, mivel a környéken kevés a parkoló és változott a parkolási szabály, ezt pedig ellenőrzik. Ennek ellenére senkinek sem tűnt fel a jól láthatóan elhagyott kocsi, aminek a műszaki érvényességének ellenőrzése az átlagembernek is 2 perc.
Miután most már tudnak a problémáról - mert elvégezték a munkát helyettük - legyenek szívesek megtenni azt a részt a folyamatban, amihez az átlagembernek nincs jogosultsága.

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Játék u. 32

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez a felszólítás vajon a májusi, vagy ismét voltak kinn és újra felszólították?
  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük bejelentését. A Közterület-felügyeleti Csoport matricát helyezett el a gépjárművön, felszólítva a tulajdonost a jármű eltávolítására. Eredménytelenség esetén hatósági elj
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A kocsi napokon belül kapott felszólítást, azonban mára eltűnt róla a matrica. Viszont változás nem történt, műszaki továbbra sincs rajta.
    Valaki csak úgy leszed egy hivatalos felszólítást és akkor az...
  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: XXII. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Autóroncsok tucatszám

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXII. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Dózsa György út (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lejárt műszakis Volvo

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXII. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Katona utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Harom elhagyott jarmu

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXII. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Nagytétényi út (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére