Megoldott

Sérült fedél

Tisztelt Illetékes!
A Viador utca - Pacsirtamező utca sarkánál, az út közepén lévő fedél sérült.
Kérem lehetőségük szerint cserélni!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Pacsirtamező u. 16

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Szerkesztőség! Tisztelt Hibabejelentő!
    Köszönettel vettük 145103 számú bejelentésüket, mellyel kapcsolatban tájékoztatjuk Önöket, hogy a bejelentésben jelzett helyen, a Budapest III.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Tar Julcsi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    Cserélve.
  • Fischer Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Péterhegyi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó sapka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Jókai Mór utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére