Megoldott

Kátyúk a Keleti Károly utcában

Szerk. 2016.09.23.
Az első képen szereplő kátyút befoltozták.
A többiről valahogy elfeledkeztek, javaslom újra beküldeni, hátha a 2. képet nem nézték meg.

Eredeti bejelentés:
A Keleti Károly utca Mechwart liget felőli oldalának széle erősen kátyús, kérjük a javítását! Köszönjük!

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, II. kerület

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Járókelő Eszter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Bejelentő visszajelzése alapján. Köszönjük!
  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük, megoldottra állítható.
  • Budapest Közút válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A II. ker. Keleti Károly utca állapota Társaságunk előtt is ismert. Az érintett út szerepel a fővárosi útfelújítási programban és előreláthatóan 2016 októberében a kivitelezés meg...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    A többiről valahogy elfeledkeztek, javaslom újra beküldeni, hátha a 2. képet nem nézték meg.
  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Az első képen szereplő kátyút befoltozták.
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Mura-Mészáros Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére