Megoldásra vár

Rozsdás oszlop

Nagyon csúnya rozsdás forgalmi lámpa tartó oszlop a Soroksári út közepén, a Rákóczi híd előtt van.
Kérem befesteni.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Soroksári út

Hozzászólások

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a IX. Soroksári út - Rákóczi híd felhajtó csomópontban észlelt, korrodált tartószerkezettel kapcsolatos bejelentését.
    A tartószerkezet festését ütemezetten, a következő
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Urbán Alexandra elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Kapas Viktor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Fekvőrendőr hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Telepy utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidőlt oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Zemkó Szonja
    Illetékes: Budapest Közút
    Ferenc tér (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére