Megoldott

Tűzcsap folyik

Folyik a tűzcsap a XII. Kerület Rege úton (a térkép szerint 21 szám közelében). A fogaskerekű végállomásnál

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Rege út 21

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Szerkesztőség! Tisztelt Hibabejelentő!

    Köszönettel vettük a 145072 számú bejelentésüket, mellyel kapcsolatban tájékoztatjuk Önöket, hogy a bejelentésben jelzett helyen, a Budapest X
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Visszajelzés alapján megoldott. Köszönjük!
  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    Elzárva.
  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem kell több helyen többször bejelenteni elég volt a vízműveknek.
  • Fischer Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Szabó Ágnes bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megsüllyedt vízmű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Németvölgyi út (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Csepegő tűzcsap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Gaszner Janka
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Mártonhegyi út (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére