Megoldott

Lyukas aknafedlap

Ökölnél nagyobb lyuk egy "FORGALOMIRÁNYÍTÁS" feliratú aknafedlapon; járdán, de közvetlenül kerekpársáv mellett. Helyszín: IV. kerület, Rózsa utca és Elem utca sarka, az erőművel szemben, a kereszteződés ÉK-i negyedén.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Rózsa u. 1

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Bodnár Balázs hozzászólt a bejelentéshez.

    Ahogy látom, megjavították.
  • Csanádi György megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Közművek"-ról "Forgalomtechnika"-ra.

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A IV. kerület, Rózsa u. 1.- Elem u. sarkán a sérült, lyukas fedlap cseréjét, javítását Társaságunk megrendelte.
    A hiba elhárításáig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPE...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Bodnár Balázs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Zöld jelzés nem működik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: K G
    Illetékes: Budapest Közút
    Rózsa utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Gyalogos jelzőlámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Virág utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Közlekedési jelzőlámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Rózsa utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére