Megoldott

autóroncs, szemét

A telken kommunális hulladék, ill. sitt.
A telek előtt autóroncs.

Probléma helyszíne
Budapest XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre, Lajos u. 50

Hozzászólások

  • E. Mátyás lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Bejelentése alapján az intézkedés megtörtént.

    Bejelentését köszönjük.

    Üdvözlettel:

    Tamás Csilla

    Hatósági Főosztály
    Budapest Főváros XVIII. kerület
    Pestszentlőrinc-Pestszentimr
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Imre elküldte az ügyet az illetékesnek: XVIII. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Járókelő Imre megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XVIII. kerület Közterület-felügyeleti Csoport"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hajléktalanok jelenléte miatt szemetelés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVIII. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Tinódi utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidobott szekrény és hűtő az erdőben

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVIII. kerület Városgazda NZrt.
    Jáspis utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Különböző üvegek, palackok közterületen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Nagykőrösi út (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  Vissza az oldal tetejére