Megoldásra vár

Nagyon elkopott padok az Új Köztemetőnél

Nagyon elkopott padok az Új Köztemetőnél! Megkèrnèm önöket hogy a hozzátartozókra nézve festesék újra a padokat! Előre is köszönöm!És utólag is köszönöm az eddig elküldött padok lefestését!Szebbek lettek sokkal Kőbányának azon területei!

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Új köztemető

Hozzászólások

  • Tordai Richárd hozzászólt a bejelentéshez.

    Tiszteletem a padokat újrafesteték,de az ülő alkalmasságokat nem!
  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    Tájékoztatom, hogy a 00145018. számú bejelentésüket illetékességből továbbítottam a KŐKERT Kőbányai Non-profit Közhasznú Kft. felé.
    Visszajelzésük szerint a padok festésé
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Tordai Richárd bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Útra dőlni készülő fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Lovasvölgyi utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Parlagfű és koszos járdák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Gergely utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére