Megerősítésre vár

Rendszeres takarítás hiánya

Anonim Járókelő

Sajnos látszólag nem takarítják rendesen a peronokat és az állomást, illetve sok helyről hiányoznak a madarak elleni tüskék, hogy ne tudják bepiszkítani az állomást. Érdemes lenne ezeket pótolni és rendszeresebben, alaposan takarítani.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Etele tér 9

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • MÁV Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Hivatkozással a 145012 sz. átiratukra, tájékoztatjuk Önöket, hogy a bejelentést a vasúti infrastruktúrát kezelő MÁV Zrt. illetékes szervezeti egysége részére továbbítottuk, a jelze
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére