Válaszra vár

Elhagyott jármű

FRISSÍTÉS: 2024.05.08.

Kőbánya Közterület -felügyelet válasza:
„Tisztelt Cím!

Tájékoztatom, hogy a lenti bejelentésükben szereplő jármű magánterületen található, ezért a közterület-felügyeletnek nem állmódjában a járművel szemben intézkedést tenni.

Kérem a tájékoztatásom szíves elfogadását.

Üdvözlettel,

From: hivatal@kobanya.hu”

-----

Láthatóan forgalom képtelen jármű, rendszám és kerekek nélkül.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Kerepesi út 73

Hozzászólások

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: Plazza Üzletház

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés leírását "Láthatóan forgalom képtelen jármű, rendszám és kerekek nélkül."-ról "FRISSÍTÉS: 2024.05.08. Kőbánya Közterület -felügyelet válasza: „Tisztelt Cím! Tájékoztatom, hogy a lenti bejelentésükben szereplő jármű magánterületen található, ezért a közterület-felügyeletnek nem állmódjában a járművel szemben i...

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "X. kerület Kőbányai Közterület-felügyelet"-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    A jármű magánterületen áll, így nem tud intézkedni a közterület-felügyelet.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Tájékoztatom, hogy a lenti bejelentésükben szereplő jármű magánterületen található, ezért a közterület-felügyeletnek nem állmódjában a járművel szemben intézkedést tenni.

    Kérem a tájék
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Fazekas Samu elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbányai Közterület-felügyelet

  • Garami Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Dorozsmai utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Elhagyott szürke Toyota Corolla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Pozsonyi utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére