Válaszra vár

Beszakadóban lévő csatornafedél

FRISSÍTÉS: 2024.05.28.

FCSM válasza:
„. A megadott helyszínen található fedlap nem a közcsatornához tartozik, ezért a probléma megoldása érdekében nem áll módunkban intézkedni.”

-----

FRISSÍTÉS: 2024.05.17.

A Magyar Telekom válasza:
„Nem Magyar Telekom tulajdon.”

-----

FRISSÍTÉS: 2024.05.16.

E.ON válasza:
„az Önök által jelzett fedlap nem az elosztóhálózat része, nem Társaságunk tulajdona.”

-----

Beszakadóban lévő csatornafedél, csavarok tartják.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Doba u. 10

Hozzászólások

  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: DIGI

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2024.05.17. A Magyar Telekom válasza: „Nem Magyar Telekom tulajdon.” ----- FRISSÍTÉS: 2024.05.16. E.ON válasza: „az Önök által jelzett fedlap nem az elosztóhálózat része, nem Társaságunk tulajdona.” ----- Beszakadóban lévő csatornafedél, csavarok tartják."-ról "FRISSÍTÉS: 2024.05.28. FCSM válasza...

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek"-ról "DIGI"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Pongrácz Zoltán Úr!

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük bejelentését. A megadott helyszínen található fedlap
    nem a közcsatornához tartozik, ezért a probléma megoldása érdekében nem
    áll
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Tar Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Magyar Telekom"-ról "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek"-ra.

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2024.05.16. E.ON válasza: „az Önök által jelzett fedlap nem az elosztóhálózat része, nem Társaságunk tulajdona.” ----- Beszakadóban lévő csatornafedél, csavarok tartják."-ról "FRISSÍTÉS: 2024.05.17. A Magyar Telekom válasza: „Nem Magyar Telekom tulajdon.” ----- FRISSÍTÉS: 2024.05.16. E.ON válasz...

  • Tar Julcsi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem Magyar Telekom tulajdon.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!
    Sajnáljuk, hogy problémát tapasztaltál szolgáltatásainkban, elnézésedet kérjük. Tájékoztatunk, hogy az általad tett bejelentésre vonatkozó információkat hibakezelő rends
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • H B L megváltoztatta a bejelentés leírását "Beszakadóban lévő csatornafedél, csavarok tartják."-ról "FRISSÍTÉS: 2024.05.16. E.ON válasza: „az Önök által jelzett fedlap nem az elosztóhálózat része, nem Társaságunk tulajdona.” ----- Beszakadóban lévő csatornafedél, csavarok tartják."-ra.

  • H B L megváltoztatta a bejelentés illetékesét "E.ON"-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ügyszám: 6301700/DSELHCSNS/158013/2024/H
    Ügyfélkapcsolat száma: 100070000827

    Társaságunkhoz érkezett bejelentésére az alábbi tájékoztatást adjuk:

    Köszönjük, hogy kérésükkel hozz
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ezúton értesítjük, hogy a info@aram.eon.hu címre küldött elektronikus levele sikeresen megérkezett.
    Tájékoztatjuk, hogy az írásbeli megkeresések feldolgozása folyamatos. Mindent m...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Fazekas Samu elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON

  • Zoltan Pongracz bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Botlásveszélyes fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: DIGI
    Gyakorló utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Lógó kábelek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: DIGI
    Sasadi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Leszakadt telekommunikációs doboz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: DIGI
    Puskás Tivadar utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére