Megoldott

Szikkasztóként funkcionáló szekrény

Anonim Járókelő

Szikkasztóként funkcionáló szekrény , már süllyedt is valamennyit.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Maglódi út 103

Hozzászólások

  • Kövér Blanka lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Elkészült !
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!
    Sajnáljuk, hogy problémát tapasztaltál szolgáltatásainkban, elnézésedet kérjük. Tájékoztatunk, hogy az általad tett bejelentésre vonatkozó információkat hibakezelő rends
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Imre elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Járókelő Imre megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Lyukas aknatető

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz. V.
    Illetékes: Magyar Telekom
    Újhegyi út (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Leszakadt vezetek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kerek Fric
    Illetékes: Magyar Telekom
    Heves utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére