Megoldásra vár

Fedlap és burkolathiba

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2024.05.07.

FCSM válasza:
„helyszínen található fedlapot és megállapították, hogy a csatornafedlap nem mozog és nem balesetveszélyes, ezért annak cseréje nem indokolt. A fedlap körül kialakult burkolathiba nincs összefüggésben a csatornafedlappal, ezért a probléma megoldása érdekében nem áll módunkban intézkedni.”

-----

Jelzett helyszínen lévő fedlap süllyedt, körülötte pedig kátyú alakult ki.
Jelenleg kárt okoz minden erre közlekedő jármű futóművében, és balesetveszélyes is lehet.

Kérjük az Illetékest, hogy javítsa a fedlapot, és a körülötte lévő burkolatot is!

Pontos helyszín:
47.487970945291416, 19.02609033051028

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Hegyalja út 52

Hozzászólások

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés leírását "Jelzett helyszínen lévő fedlap süllyedt, körülötte pedig kátyú alakult ki. Jelenleg kárt okoz minden erre közlekedő jármű futóművében, és balesetveszélyes is lehet. Kérjük az Illetékest, hogy javítsa a fedlapot, és a körülötte lévő burkolatot is! Pontos helyszín: 47.487970945291416, 19.02609033051028"-ról "FRISS...

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük bejelentését. Munkatársaink megvizsgálták a megjelölt
    helyszínen található fedlapot és megállapították, hogy a csatornafedlap
    nem mozog és nem balesetveszélyes
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Imre elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Járókelő Imre megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Sasadi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú a csatornafedél körül

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Hunyadi János út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Budafokin számos úthiba

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Budafoki út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére