Válaszra vár

Pocsék állapotú aszfalt

Anonim Járókelő

A Budagyöngye bevásárló központ előtti parkolóterületen pocsék állapotú az aszfalt. Egy ideje már a kerületi parkolás szerint kell fizetni, így gondoljuk, hogy a karbantartás is a cég feladata LENNE!!!

Kérjük az Illetékest, hogy ne csak az elképesztően magas parkolási díjakat szedje be, hanem javítsa érdemben a parkolóterület állapotát, mert jelenleg minősíthetetlen!

Pontos helyszín:
47.51613172019049, 18.999807649914363

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Szilágyi Erzsébet fasor 121

Hozzászólások

  • Tar Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budagyöngye Bevásárlóközpont

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Az egész parkolóterületen vannak bajok.
  • Szűcs Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem tudom, hogy lesz-e a bejelentésből bármi is, de ez egy újabb bejelentés, ami rávilágít a Budagyöngye és a környékét érintő megoldatlan problémákra. Jó lenne, ha az önkormányzat is olvasná a bejele...
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő!
    Kérjük, kommentben vagy emailben a kerdes@jarokelo.hu címre küldött üzenetben csatolj olyan kép(ek)et, amelye(ke)n a probléma környezete is könnyen beazonosítható, hogy ezzel is seg
    ...
  • Fazekas Samu megváltoztatta a bejelentés állapotát "Feldolgozás alatt"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Víz alámosta a parkolót

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Cziffra György utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Út minőségének javítása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Szilas lakótelep (XV. kerület)
  • Kiegészítésre vár
    1
    Kiegészítésre vár
    1

    Mély kátyú a Kuruclesi úton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Budakeszi út (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére