Megoldott

Konténer a sarkon évek óta

Anonim Járókelő

Tisztelt FKF!

Több mint 5 éve(!) van kihelyezve egy konténer a Zuglóban a Zalán utca és a Vezér utca sarkán. Elfoglalva a járdát, illetve minősíthetetlen bűzt árasztva. Sokszor az ide hordott szemét is széttúrva.

Kérdezném ezt az egyedi megoldást miért tartják fent? Ki ennek a megrendelője? Egyszóval. Miért van ez itt?

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Zalán u. 35

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm a választ!
  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a helyszínen található konténer kézi úttisztító kollégáink munkáját segíti, amely során a lakók környezetének folyamatos tisztán tartásá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Sziszi No1 hozzászólt a bejelentéshez.

    A két képen 2 különböző szám van. Talán cserélik időnként és van létjogosultsága ott lenni?
  • Tar Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Ottmaradt szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Stefánia út (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Szemét közterületen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tóth Béla
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Stefánia út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére