Válaszra vár

Graffitis közműszekrény

FRISSÍTÉS: 2024.05.07.

FKF válasza:
„Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett felület nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek.”

-----

Kérem távolítsák el a graffitiket! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Hímző u. 11

Hozzászólások

  • F. Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez a szekrény a Juhász Gyula utca 6 mellett van és a 2018 óta nem működő térfigyelő kamerához tartozik.
  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FKF"-ról "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ra.

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés leírását "Kérem távolítsák el a graffitiket! Köszönöm szépen!"-ról "FRISSÍTÉS: 2024.05.07. FKF válasza: „Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett felület nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek.” ----- Kérem távolítsák el a graffitiket! Köszönöm szépen!"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett felület nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek.

    Tisztelettel: Budapes...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Dr. Bede Péter József elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Járókelő Star bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Graffitik a BDK-s utcai villanydobozon

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Vona Tibor
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    0304-Lajos utca - Nagyszombat utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Agyonrongált oszlop és elektromos doboz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Széchenyi rakpart (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére