Megoldásra vár

Vágóhíd utca 11 előtt sok szemét

Anonim Járókelő

Vágóhíd utca 11 előtt sok szemét Van, ami a közeli építkezésről kerül az utcára. Az építkezések körül lehetne egy kicsit gyakrabban takarítani, mert sajnos mindig több a szemét.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Vágóhíd u. 9

Hozzászólások

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Ezúton tájékoztatom, hogy a IX. ker. Vágóhíd u. 11 számra vonatkozó szemét bejelentésével kapcsolatban felszólítottuk a kivitelező céget a szóban forgó területnek a mielőbbi és gy
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kiborított szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Haller utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Illegális szemetelés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Budapest Péter
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Haller utca (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére