Megoldásra vár

Extrém rövid zöld jelzés

Tisztelt Budapest Közút!

Nagykőrösi út felújítása miatt új programot kaptak a lámpák a Nemes utca és Nagykőrösi út kereszteződésében, azonban pár napja történt valami és nagyon rövid ideig, éppen pár másodpercig van szabad jelzés a Nagykőrösi útról balra kanyarodva a Nemes utca felé. Emiatt is igen hosszú sorok alakulnak ki minden délután, hiszen a kanyarodó sáv jócskán feltorlódik.

Kérem sürgős intézkedésüket!

Probléma helyszíne
Budapest XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre, Nagykőrösi út 49

Hozzászólások

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Nagykőrösi útról balra, a Nemes utcába kanyarodó járműirány keresztezi a vasútvonalat, ezért vonatközlekedéskor ez az irány egyáltalán nem kap zöldet. Az útfelújítás idejére bev
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Keller László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elfordult/eldőlő táblák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Farkas József
    Illetékes: Budapest Közút
    Margó Tivadar utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elfordult tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Farkas József
    Illetékes: Budapest Közút
    Margó Tivadar utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sérült tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Farkas József
    Illetékes: Budapest Közút
    Margó Tivadar utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  Vissza az oldal tetejére