Válaszra vár

Kálbelkötegek a Sümegvár utcában

Anonim Járókelő

Kábelkötegek vannak dugdosva a villanyoszlopok réseibe fentről emberfej magasságban a Sümegvár utca 10. és 12. előtt. Úgy látom, hogy Digi dobozokhoz vezetnek.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Sümegvár u. 10

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Ügyfelünk!

    Köszönjük, hogy az DIGI Kft. ügyfélszolgálatához fordult. "Új bejelentés - JAROKELO-BUDAPEST-00144886" tárgyú elektronikus levele megérkezett hozzánk, melyet [4563052] azonosítószám...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Fischer Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: DIGI

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Lógó kábelek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: DIGI
    Sasadi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Leszakadt telekommunikációs doboz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: DIGI
    Puskás Tivadar utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére