Megoldatlan

2002-es fehér Fiat SCUDO a Harasztos úton

Egy 2002-es fehér Fiat SCUDO 2.0 JTD EL FURGONE parkol a Harasztos úton a Homonna utca után a zsákutcánál. A műszakija 2023.02.25-én járt le.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Homonna u. 9

Hozzászólások

  • H B L lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Nem közterületi probléma
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő! A bejelentés alapjául szolgáló helyszínen Újbuda közterület-felügyelet illetékességgel nem rendelkezik, a közterület-felügyelőink hatáskör hiányában intézkedést ott nem tud...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő! Bejelentését megkaptuk, Újbuda Közterület-felügyelet kivizsgálja az abban foglaltakat, melynek eredményéről később tájékoztatjuk.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Fischer Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Tomaj utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Tomaj utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Forgalomból kivont jármű közterületen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Breznó köz (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére