Megoldott

Csepegő tűzcsap

Csepeg a tűzcsap az utca szélen, a parkoló mellett.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Mártonhegyi út 2

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Szerkesztőség! Tisztelt Hibabejelentő!
    Köszönettel vettük a 144880 számú bejelentésüket, mellyel kapcsolatban tájékoztatjuk Önöket, hogy a bejelentésben jelzett helyen, a Budapest XI
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Kedves János!
    Köszönjük a visszajelzést és a képet!
  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    Elzárva.
  • Fischer Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Gaszner Janka bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megsüllyedt vízmű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Németvölgyi út (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Tűzcsap folyik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szabó Ágnes
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Rege út (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére