Megoldott

Roncs

A képek magukért beszélnek, ez a roncs saját lábán már sehová sem fog menni..de itt legalább foglalhatja a kozterületet.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Rákospatak u. 37

Hozzászólások

  • M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    A járművet elszállították. Visszajelzés alapján megoldott. Köszönjük!
  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

    Rendszám nélküli, szürke színű, Honda CRV személygépjármű, elszállítás ideje és helye: 2024. május 8. napon 9:15 perc, Budapest, XIV. kerület Rákospatak utca 33-37. (Tárolás: Total-Kár Kft. 1105 Budap...
  • Járókelő Csilla elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Roncsautó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Fűrész utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Fűrész utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Roncs

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Csernyus utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére