Válaszra vár

Szabálytalanul parkoló autók akadályt képeznek

Anonim Járókelő

Fiastyúk utcai 139. sz, Posta előtt van pár kijelölt parkolóhely a postára bevezető útra merőlegesen. Sajnos velük szemben oldalt elég sok autó úgy áll meg (nem tudom, hogy szabályosan vagy sem), hogy nem lehet kiállni tőlük (a képen a jobboldali autók)

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Fiastyúk u. 75

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Segítenél nekünk? Történt fejlemény az elmúlt időszakban? Megoldódott a probléma?
    Köszönjük a segítséged és a visszajelzésed!
    A Járókelő csapatának nevében: Annamária
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Jelzése alapján a XIII. Kerületi Közterület-felügyelet megvizsgálta a helyszínt és visszajelezte, hogy a területet folyamatosan ellenőrzi, és a jogsértés észlelése esetén intézked
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Csilla elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére