Válaszra vár

Kitört kerítéselemek

Kitört kerítèselemek, kisgyerekeknek veszélyes

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Bihari u. 5a

Hozzászólások

  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "X. kerület Kőbánya Önkormányzata"-ra.

  • Opauszki Márta bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Útra dőlni készülő fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Lovasvölgyi utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Parlagfű és koszos járdák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Gergely utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére