Megoldásra vár

Akna méretű és mélységű kátyúk

Anonim Járókelő

A II. Rákóczi Ferenc utca 195-nél a képen látható sávban 4-5 óriási kátyú van, amik legalább 15-20 cm mélyek még a nyomvájúban is. Nem lehet kikerülni sem nagyon, olyan szűk ott a sáv, ahol a besoroló sáv is belefut. Elsősorban köszönet a Siemens-hez érkező kamionoknak, remélem fizetik rendesen a behajtási díjat és ezt az út javítására fordítja az Önkormányzat!
Gondolom a javítás az lesz, hogy köpnek bele egy kis aszfaltot lapáttal, ami semeddig nem marad benne, de legalább nem lyuk lesz, hanem kiemelkedő akadály a síkban.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, II. Rákóczi Ferenc út 195-197

Hozzászólások

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Cím!

    Mellékletben megküldjük a tárgyban szereplő bejelentésre írt tájékoztatásunkat melyet elektronikus aláírással láttunk el.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útfenntartási Főosztály
    e-...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Útbeszakadás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Kossuth Lajos utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Védgát utca megálló kátyúi

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Védgát utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú ismét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Gonda Gellért
    Illetékes: Budapest Közút
    Kuruclesi út (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére