Megoldásra vár

Beszakadó útburkolat.

Anonim Járókelő

Korábban lefektetett közmű felett kezd beszakadni az útburkolat, kérjük javítani.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Szállító u. 2

Hozzászólások

  • E. Mátyás megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    besüllyedt út/kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő I
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.
    Vágóhíd utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Mély kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.
    Gyimesi út (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nagyon sok kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Bonin Denis
    Illetékes: XXI. kerület Csepel Önkormányzata
    Csepeli út (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére