Megoldásra vár

Megállni tilos tábla fakulóban

Anonim Járókelő

nyár végére megfakulhat teljesen a piros, lehet majd ki kell cserérlni

Probléma helyszíne
Budapest XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre, Gyömrői út 218

Hozzászólások

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A közúti jelzőtábla cseréjére a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomt
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elfordult/eldőlő táblák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Farkas József
    Illetékes: Budapest Közút
    Margó Tivadar utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elfordult tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Farkas József
    Illetékes: Budapest Közút
    Margó Tivadar utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sérült tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Farkas József
    Illetékes: Budapest Közút
    Margó Tivadar utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  Vissza az oldal tetejére