Megoldott

hiányzó fedél

hiányzó fedél az úttesten (Nagymező utca, az Andrássy előtt, a Király utca felől). Mivel pont a zebra mellet van, veszélyes a gyalogosokra nézve.

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Nagymező u. 16

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Hibabejelentő!
    Köszönettel vettük a 144751 számú bejelentésüket, mellyel kapcsolatban tájékoztatjuk Önöket, hogy a bejelentésben jelzett helyen, a Budapest VI., Nagymező utca 16. szám közelében pótolt
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Csilla lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia János !
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztons...
  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    Pótolva.
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Szendi Ákos bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Péterhegyi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó sapka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Jókai Mór utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó tűzcsap fedél.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Magyar Tudósok Körútja (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére