Megoldott

Elhagyott szemetes

Tisztelt járókelők a mai napon soroksári út közepén levő járdán ra tettek egy el hagyott szemetes legyenek oly kedvesek vissza tenni a helyére vagy illetékes ve gyűjteni

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Soroksári út 119

Hozzászólások

  • Fischer Péter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Budapesti Közművek FKF Köztisztasági Divízió válasza alapján.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy az edényt munkatársaink elszállították, mivel a környéken nem hiányzik egy hulladékgyűjtő sem.

    Tisztelettel: Budapesti Közművek FKF Köz...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Csanádi György megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Egyéb"-ról "Köztisztaság"-ra.

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Ádám Kiss bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére