Válaszra vár

Zsákutca

A VIII. kerületi Stáhly utcának a Márkus Emília utcai kereszteződésében zsákutca tábla van elhelyezve. Ezt le kellene cserélni egy zsákutca kerékpáros továbbhaladási lehetőséggel táblára, tekintettel arra, hogy a Stáhly utca végén a kerékpáros kiegészítő tábla szerint kerékpárral jobbra tovább lehet haladni a Somogyi Béla utcában.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Address :Budapest 15

Hozzászólások

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Varga Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Fekvőrendőr hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Telepy utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidőlt oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Zemkó Szonja
    Illetékes: Budapest Közút
    Ferenc tér (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére