Megoldott

Törmelékhegy a járdán

Anonim Járókelő

Jelzett helyszínen lévő járdán rengeteg, útból származó törmelék található.

Kérjük az Illetékest, hogy tisztítsa meg a járdát!

Pontos helyszín:
47.589697231470986, 19.0502961045112

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, 11 39

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a bejelentésben szereplő terület takarítását elvégezték.

    Tisztelettel: Budapesti Közművek FKF Köztisztasági Divízió

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/144712/tormelekhegy-a-jardan/hivatal
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Ragad,csúszik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Albert utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Kockakövek szanaszét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Jászai Mari tér (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére