Megoldott

Veszélyes járdaszakasz

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2024. 05. 24.

Budapest Közút hozzászólása:
"A jelzett helyen tilos parkolni. Ezt külön fizikai elemekkel nem tervezzük meggátolni, mivel ez nagymértékben leszűkítené az üzletek miatt egyébként sem széles járdafelületet. A szabálytalan parkolókkal szemben a közterület felügyelet, vagy a rendőrség tud intézkedni."

---------

A képen látható járdaszakaszra fizikai akadályokra lenne szükség, hogy autóval ne állhassanak a járdára a gyalogosátkelőhely mellett.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Városmajor u. 75

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez miért lett megoldott? Itt nem egy konkrét parkolási ügy miatt történt bejelentés, hanem "tahóparkolás-gátló" hiányát jelezték.
    Más kerületben erre azért tudnak megoldást:
    https://hvg.hu/elet/202406
    ...
  • Tar Julcsi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia!
    Köszönjük, hogy használtad az oldalunkat.
    Tapasztalataink alapján, folyamatban lévő szabálytalan parkolás esetén a legtöbbször az azonnali helyszíni fellépés a legcélravezetőbb, ezért arra kérün
    ...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!
    Ellenőriztük a helyszínt, de a járőr már nem tapasztalt szabálysértést.
    Ismétlődő jelleggel vissza-vissza ellenőrizzük.
    Tisztelettel:
    Madanecz Zsuzsanna
    Polgármesteri-Jegyzői Titkár
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük bejelentését, melyet továbbítottunk a Városfejlesztési irodára.

    Üdvözlettel:
    Molnár Réka
    kommunikációs munkatárs

    Budapest Főváros XII. kerület
    Hegyvidéki Önkor
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Fischer Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet"-ra.

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés leírását "A képen látható járdaszakaszra fizikai akadályokra lenne szükség, hogy autóval ne állhassanak a járdára a gyalogosátkelőhely mellett."-ról "FRISSÍTÉS: 2024. 05. 24. Budapest Közút hozzászólása: "A jelzett helyen tilos parkolni. Ezt külön fizikai elemekkel nem tervezzük meggátolni, mivel ez nagymértékben leszűkí...

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Járda"-ról "Parkolás"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A jelzett helyen tilos parkolni. Ezt külön fizikai elemekkel nem tervezzük meggátolni, mivel ez nagymértékben leszűkítené az üzletek miatt egyébként sem széles járdafelületet. A s
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • R eni elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Zöldterületen parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet
    Galgóczy utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Járdán álló auto

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Unnamed Road (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére