Megoldásra vár

Mély kátyú a Budaörsi úton

A Budaörsi út 20-nál, a Hotel Mediterran előtt található egy nagy kátyú az útban, pont a jobb kerekek nyomvonalában.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Budaörsi út 20

Hozzászólások

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Cím!

    Mellékletben megküldjük a tárgyban szereplő bejelentésre írt tájékoztatásunkat melyet elektronikus aláírással láttunk el.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útfenntartási Főosztály
    e-...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Tar Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Szlobodnik Milán bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Sasadi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú a csatornafedél körül

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Hunyadi János út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Budafokin számos úthiba

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Budafoki út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére