Megoldatlan

Rendszámnélküli, üzemképtelen autó

Anonim Járókelő

Budapest, X.ker. Mázsa utca 4-6 között kb. másfél-két éve áll egy autó

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Mázsa u. 10

Hozzászólások

  • Strasser Sándor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Szia !
    Mivel a gépjármű magánterületen tartózkodik, a Közterület-felügyelet a hatályos jogszabályok értelmében nem intézkedhet. A bejelentésedet emiatt ""Megoldhatatlanként"" zárjuk.
    Köszönjük a meg...
  • Strasser Sándor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "X. kerület Kőbányai Közterület-felügyelet"-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt cím!

    Lenti bejelentésükről tájékoztatom, hogy a jármű magánterületen várakozik, ezért azzal kapcsolatban további intézkedést tenni nem áll módomban.

    Üdvözlettel,

    [cid:image001.png@01DA9FD0
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbányai Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Garami Gábor
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Kerepesi út (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Dorozsmai utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Elhagyott szürke Toyota Corolla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Pozsonyi utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére