Megoldott

Hiányzó csatornafedő

A Sóház utca Corvinus Egyetem felőli oldalán hiányzik egy csatornafedő a járdáról.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Sóház u. 1-9

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük bejelentését. Munkatársaink átépítették a
    víznyelőaknát szabványos méretűre és pótolták a víznyelőrácsot.

    Tisztelettel:

    Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.

    ----
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Németh Zs. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    üllői úti fedelek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Üllői út (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Beesett csatornanyílás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Boráros tér H (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Kiálló fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Külső Mester utca (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére