Megoldatlan

Parkolást gátló cölöpök hiánya

Anonim Járókelő

A XVI. kerületben a János utca és a Rákosi út kereszteződésében a zöldséges oldalán nincsenek parkolást gátló "cölöpök" amik megakadályozzák a parkolást. Balesetveszélyes is a vásárláshoz "csak" megállok parkolások és a gyalogosok elöl is elzárják a járdát. Kérjük, hogy oda is helyezzenek ki több cölöpöt, ahogy a szemközti oldalon is van.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Rákosi út 147

Hozzászólások

  • E. Mátyás lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • XVI. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az első képen jól látszik, hogy itt 50 méterig tilos megállni, ezt tábla jelzi.

    További forgalomtechnikai intézkedést nem tartunk indokoltnak.

    Kerületfejlesztési és Üzemeltetési...
  • Fischer Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gödör van a járda alatt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Gizella tér (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Lezárt járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Borotvás utca (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Lukács Máté
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Újszász utca (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére