Válaszra vár

Járdát leszűkítő táblatartó oszlopok

A Scheiber Sándor utca eleve rendkívül szűk járdáit tovább darabolja, hogy több helyen korlátok, illetve KRESZ-táblák is el lettek rajtuk helyezve. Ezek közül is külön furcsa a Parkolási övezet eleje tábla, mivel az utca minden más táblájával ellentétben nem a járda külső pereme, hanem a fal közelébe lett elhelyezve, úgy, hogy nagyjából egy 60 és egy 30 centi széles sávra osztja a járdát. A magam részéről általában javasolnám az összes oszlop és korlát eltüntetését az utcából, mert egy kerekesszék se feltétlenül fér el mellettük, de ezt a konkrét oszlopot feltétlenül áthelyezendőnek gondolom.

Ráadásul mindkét oldalon vannak oszlopok, így még csak az sem mondható, hogy az egyik oldal akadálymentes lenne. A menetirány szerinti bal oldalon - némi fekete iróniával - pont egy mozgássérült parkolóhely oszlopa szűkíti le jelentősen a járdát

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Scheiber Sándor utca 4

Hozzászólások

  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járókelő László megváltoztatta a bejelentés illetékesét "VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a megkeresést.

    A parkolási zónát jelző táblát a Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.
    Parkolási Igazgatósága hamarosan áthelyezi.

    A mozgáskorlá...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Imre elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ

  • Járókelő Imre megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A fizetős parkolási övezetet jelző táblák üzemeltetését a VIII. kerületben a Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt. Parkolási Igazgatósága végzi.
    Kérjük, hogy bejelentésével, java
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Baranyai Zsolt bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére