Megoldott

Fa kitakarja a lámpát

FRISSÍTÉS: 2024.05.07.

FŐKERT válasza:
„Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek.


-----

Budapest, XV. kerület Szerencs utca- Eötvös utca kereszteződésében lévő közlekedési lámpák elé benőtt a fa, ami kitakarja a lámpákat, így a piros jelzést nem lehet időben észrevenni, csak ha nagyon közel ér az autós a lámpához. Ez balesetveszélyes, mert vészfékezésre kényszerítheti a vezetőket, és nem biztos hogy időben meg tud állni.

Probléma helyszíne
Budapest XV. kerület, Eötvös u. 110

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Tárgyi címen a visszavágás megtörtént 2024.05.08-án.

    Tisztelettel:

    Csaba Ildikó
    műszaki előadó

    [cid:image001.jpg@01DAC09B.78B9FE50]PALOTA-HOLDING Zrt.
    Ingatlan- és Vagyonkezelő Zártk...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Fischer Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: XV. kerület - Palota Holding Zrt.

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XV. kerület Újpalota Önkormányzata"-ról "XV. kerület - Palota Holding Zrt."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönettel megkaptuk levelét, amelyet továbbítunk az ügyben illetékes Palota Holding Zrt-nek, akik intézkedésükről tájékoztatást küldenek.
    Továbbiakban hasonló jellegű bejelentés
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: XV. kerület Újpalota Önkormányzata

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés leírását "Budapest, XV. kerület Szerencs utca- Eötvös utca kereszteződésében lévő közlekedési lámpák elé benőtt a fa, ami kitakarja a lámpákat, így a piros jelzést nem lehet időben észrevenni, csak ha nagyon közel ér az autós a lámpához. Ez balesetveszélyes, mert vészfékezésre kényszerítheti a vezetőket, és nem biztos h...

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "XV. kerület Újpalota Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek.

    Tisztelettel: Budapes...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Forgalomtechnika"-ról "Parkok és zöldterületek"-ra.

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Polgár Kornélia bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nagyon nagy a fű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XV. kerület - Palota Holding Zrt.
    Unnamed Road (XV. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Életveszélyes fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sipos Ádám
    Illetékes: XV. kerület - Palota Holding Zrt.
    Mézeskalács tér (XV. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Életveszélyes fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sipos Ádám
    Illetékes: XV. kerület - Palota Holding Zrt.
    Mézeskalács tér (XV. kerület)
  Vissza az oldal tetejére