Megoldott

Hiányzó aknafedél

Anonim Járókelő

XVI Szénás utca - Szent korona utca sarkán a képen megjelölt aknafedél hiányzik.
Kérjük pótlását, a jelenleg fennálló balesetveszély megszűntetése érdekében.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Szénás u. 97

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Szerkesztőség! Tisztelt Hibabejelentő!
    Köszönettel vettük a 144551 számú bejelentésüket, mellyel kapcsolatban tájékoztatjuk Önöket, hogy a bejelentésben jelzett helyen, a Budapest XV
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Csilla lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia János !
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztons...
  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    Pótolva.
  • Fischer Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Hiányzó tűzcsap kupak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Nógrádverőce út (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elzáró fedlap hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Vecsés út (XXIII. kerület, Soroksár)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiesett elzáró fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sweidan Omar
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Nagyenyed utca (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére